מזרון ביצים

כל מה שצריך לדעת על מזרון ביצים

בחברת מנהטן מציעים מגוון רחב של סוגי מזרונים פולימרים על בסיס קפיץ מבודד, ובהם גם מזרון ביצים איכותי, מאוורר ונוח. ניתן להזמין מהחברה מזרון ביצים יחיד או מזרון ביצים זוגי המתאים לצרכים וההעדפות, במחיר משתלם במיוחד. במאמר הבא יוסבר מהו מזרן ביצים, מה המאפיינים שלהו וכמה הוא עולה. 

 

אז מה זה בעצם מזרוני ביצים

מזרוני ביצים הינם מזרוני ספוג ששכבת הנוחות שלהם מדמה תבנית ביצים. זהו מבנה גלי שיש על כל שטחו חלקים שקועים, מה שמצמצם למעשה את השטח המגע עם הגוף של האדם השוכב, ובכך מקטין את הלחץ על הגוף ומגביר את רמת האוורור. כל זאת מוביל למזרון איכותי ומאוד נוח לשימוש.

 

מזרון ביצים יכול להוות מזרון בפני עצמו, או לשמש כשכבת נוחות עליונה על גבי מזרון פולימרי קיים. כך מתקבלות תוצאות דומות,של מזרון מאוורור, המפזר נכון את משקל הגוף ומסייע לזרימה טובה יותר של הדם.

 

ניתן למצוא בשוק מזרוני ביצים בגדלים שונים, בין אם מחפשים מזרן ביצים זוגי או מזרן ביצים יחיד. בנוסף, הם מוצעים בסוגים שונים של חומרים, ברמות שונות של קשיחות, ועם שכבות פנימיות וחיצוניות שעשויות מחומרים שונים. 

 

כמובן שהבדלים אלו בין סוגי מזרוני הביצים, ומידת האיכות שלהם, משפיעים על מחיריהם. לכן ניתן מוצעים על מזרן ביצים מחירים בטווח יחסית רחב.

 

למי מתאימים מזרוני ביצים?

בהיותם מזרונים מאווררים שיוצרים פיזור נכון של משקל הגוף, עם זרימה טובה של הדם,  מזרוני ביצים מתאימים למגוון רחב של קהלים. זהו פתרון שינה נעים ונוח, מעולה למזג האוויר החם שיש בארצנו בעונת הקיץ. 

 

בין היתר, הם יכולים להתאים למי שיש לו נטייה להתחמם ולהזיע בעת השינה, ומחפש מזרון עם רמה גבוהה של אוורור, שאינו נוגע בכל חלקיו בגוף ומסייע בצינונו. כמו כן, הם מתאימים למי ששוכב הרבה זמן במיטה, למשל עקב מחלה או פציעה, או עבור קשישים שמרותקים למטה. זהו מזרון שמקטין את רמת הלחץ על פני השטח של הגוף, ובכך גם מפחית סיכון לפצעי לחץ. 

 

בנוסף לכך, בזכות המבנה הייחודי שלהם, עם פני שטח מצומצמים התורמים לשיפור זרימת הדם ולפיזור טוב של משקל הגוף, הם מתאימים לאנשים ששוכבים הרבה זמן במיטה ולמי שסובלים מפצעי לחץ. כמו כן, הם מעולים לילדים ובני נוער העוברים תהליכי גדילה וגופם זקוק לזרימת דם טובה בלילה בעת השינה.

 

האם מזרון ביצים מתאים לכם?

התשובה לשאלה זו משתנה בין אדם אחד לשני, והיא נקבעת בהתאם למצב הבריאות ותחושת הנוחות האישית. לכן, אם זו הפעם הראשונה שאתם קונים מזרון ביצים, ואינכם בטוחים אם יהיה לכם נוח איתו, הדרך הטובה ביותר לוודא את מידת הנוחות היא פשוט לנסותו בחנות. כמו כן, חשוב לקנות מזרון שניתנת עבורו תקופת התנסות בבית, שבמהלכה ניתן לבדוק אם אכן נעים ונוח לכם לישון על סוג זה של מזרון.

 

מעבר לכך, חשוב לקנות מזרון ביצים איכותי כמו של חברת מנהטן, המציג רמה גבוהה של עמידות ושומר על התכונות המיוחדות שלו לאורך זמן. מעבר לכך, החברה גם מציעה עבור מזרון ביצים מחיר משתלם ביותר.

 

מזרונים נוספים שמתאימים לשכיבה ממושכת וכאבים

מלבד מזרון ביצים, יש עוד מזרונים שיכולים להתאים לשכיבה ממושכת, למי שסובל מכאבים או מצוי בסיכון פצעי לחץ. למשל טוב, לבחור לכאבי גב ופצעי לחץ במזרוני ויסקו שמתאימים את עצמם למבנה הגוף ולעמוד השדרה של האדם הישן עליהם, באופן שמותיר את הגוף במנח טבעי, ללא יצירה של נקודות לחץ הגורמות לכאבים או פצעי לחץ.

 

כמו כן, יש לשים לב לדרגת הקשיחות של המזרון הנבחר, כאשר לסובלים מכאבים בגב או למי שמרותק למיטה, לרוב יתאימו מזרונים בדרגת קשיחות בינונית. זאת מכיוון שרמת קשיחות בינונית מאפשרת התאמה לאברי הגוף ולמנחים שונים, מבלי ליצור יותר מידי לחץ במקרה של מזרון קשה, ומבלי שהגוף ישקע לתנוחה לא טבעית במקרה של מזרון רך.

 

יחד עם זאת, יש לזכור כי כל מקרה צריך לבדוק לגופו, ובמקרים של בעיות רפואיות כדאי להתייעץ גם עם רופא לבחירה נכונה של מזרון.

 

להזמנת מזרונים איכותיים ומומלצים 

בחברת מנהטן הישראלית מציעים מגוון מזרוני בוטיק אורתופדיים כחול לבן, עשויים בעבודת יד מוקפדת, עם חומרים באיכות הגבוהה ביותר ועל בסיס טכנולוגיות מתקדמות. המזרונים מסופקים בהתאמה אישית לכל לקוח לפי צרכיו. 

 

בין היתר, המזרונים כוללים מזרוני ביצים איכותיים, או מזרונים נוספים שמתאימים לבעיות גב ושכיבה ממושכת, כמו מזרוני ויסקו או לטקס. בנוסף, צהמזרונים מוצעים במחיר יצרן משתלם במיוחד, זול בהרבה ממחיר מזרונים מקבילים שיש בשוק.

 

להזמנת מזרון ביצים איכותי ומומלץ, או כל סוג אחר של מזרון בוטיק, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, הנכם מוזמנים להשאיר פרטיכם באתר או ליצור קשר עם חברת מנהטן בטלפון 08-857-0098.

 

דילוג לתוכן