מזרון קפיצים או ללא קפיצים

מזרון קפיצים או ללא קפיצים? מה עדיף? כל המידע

קנייה של מזרון חדש יכולה להיות תהליך מבלבל. אם בעבר הייתם צריכים לבחור בין מזרן ספוג או קפיצים, הרי שכיום, ישנו שפע של מזרונים לבחירה. חשוב לזכור כי רכישת מזרון חדש היא החלטה חשובה, אשר משפיעה באופן ישיר על איכות השינה שלכם. בנוסף, מזרון הוא מוצר המשמש את האדם לטווח הארוך, כך שחשוב להשקיע במזרון איכותי שיישמר לאורך שנים. למרבה המזל, ניתן לצמצם את החיפוש אחר המזרון המושלם על ידי התמקדות בשאלה אחת גדולה: מה עדיף – מזרון עם קפיצים או בלי? כדי שתוכלו להגיע להחלטה הכי נכונה עבורכם, במאמר זה נסקור את ההבדלים בין סוגי המזרונים. 

 

סוגי מזרנים – מזרן עם קפיצים או בלי 

כאמור, כיום יש סוגי מזרנים שונים ולא רק מזרן קפיצים או ספוג. המזרונים כאשר הם נחלקים לשני סוגים מרכזיים: מזרון קפיצים או לא. 

  • מזרן קפיצים –  מזרן המורכב מסלילי מתכת, כך שברגע שמופעל עליו לחץ מהאדם השוכב עליו הוא מפעיל לחץ נגדי. חשוב לזכור כי ככל שיש יותר קפיצים, כך המזרן יהיה יותר קשיח ועמיד לאורך זמן. מזרון קפיצים נחלק לשני סוגים: 
  • מזרון קפיצים מבודדיםקפיצים אלו נקראים גם קפיצי כיס/פוקט מאחר ומדובר במערכת המורכבת מקפיצים בודדים, שאין ביניהם חיבור. כל קפיץ עטוף בשרוול נפרד, כך שכל אחד יכול להנות ממנח השכיבה שלו. למשל, אם מדובר במיטה זוגית, בה אתם נמצאים עם בן הזוג, אינכם צריכים לדאוג משינוי מצב התנוחה. כלומר, גם אם בן הזוג זז בצד שלו, אין לכך השפעה בצד שלכם. מזרון קפיצים מבודדים מתאים עצמו למבנה הגוף. חשוב לומר כי המזרון עטוף  
  • מזרון קפיצים משולבים (או בשמם השני בונל) – לעומת הקפיצים המבודדים, הקפיצים המשולבים מחוברים זה לזה ומייצרים תמיכה מלאה ואחידה. 
  • מזרן ללא קפיצים – כאמור, אם בעבר הייתם צריכים לבחור מזרון קפיצים או ספוג, הרי שכיום ישנן עוד שתי אפשרויות פופולריות: 
  • מזרן לטקס – לטקס הוא חומר טבעי, נוח וקפיצי. בשל היותו שונה מספוג, לא מצטברת עליו קרדית האבק, על כן הוא אנטי אלרגני ומתאים בין היתר לאנשים אשר סובלים מאלרגיות.  
  • מזרן ויסקו – ויסקו הוא חומר דמוי ג'ל ונקרא גם ספוג זיכרון. למעשה, הוא מתחמם לטמפרטורת הגוף של האדם השוכב עליו ובכך מתאים את עצמו למבנה גופו של האדם. 

חשוב לומר כי חומרים אלו משמשים את היצרן בשכבה העליונה של המזרון. כלומר, במרבית הפעמים, לא תמצאו מזרון העשוי כולו מויסקו או מלטקס, אלו חומרים שתפקידם לרכך את החלק העליון של המזרון ובכך לגרום לתחושת נוחות, אצל ילדים ומבוגרים כאחד. 

 

רכישת מזרן חדש – רק אצל המומחים בתחום 

שאלות כמו מה עדיף מזרן ויסקו או קפיצים? או האם כדאי לבחור מזרן קפיצים או לטקס? תלויות כמובן במצב הבריאותי ובהעדפה האישית שלכם. מזרונים הם מוצר אינדיבידואלי, כך שכל אדם יוכל להתחבר לסוג אחר של מזרון. חשוב לומר כי מבחן מזרנים אמיתי הוא מבחן ההתנסות, וההרגשה שאיתה אנו מתעוררים בבוקר. לכן, כאשר מגיעים לרכוש מזרון, חשוב להתנסות פיזית בשכיבה על מספר מזרנים בחנות כדי לקבל מושג לגביהם. בנוסף, יש לבדוק האם ניתן להחזיר את המזרן לאחר תקופת ניסיון בבית. קבלת אחריות ל- 10 שנים ומעלה ואפשרות לתקופת ניסיון שבסופה ניתן להחזיר את המזרון אם הוא לא מתאים, הן ערובה לכך שהמוכר מאמין באיכות המוצר שהוא מציע. 

 

אם אתם מעוניינים להחליף את המזרון הישן שלכם, הגעתם למקום הנכון. לאחר שנים רבות של חקר מעמיק של עולם המזרונים הבין לאומי, היכרות יסודית עם הטכנולוגיות והחומרים השונים הקיימים בתחום ובחירה של אלו המתאימים ביותר לצרכן הישראלי – הקמנו את מנהטן, מזרני בוטיק במחירי מפעל. כל המזרנים שלנו מיוצרים בעבודת יד, בידי מומחים, אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים. המזרונים שלנו איכותיים ונמכרים במחירים נמוכים ביחס למזרונים ברמה דומה הנמכרים במקומות אחרים, בשל העובדה כי אנו מוכרים ישר מהמפעל לצרכן. תוכלו למצוא אצלנו מבחר עצום של אפשרויות המשלבות בין מזרני קפיצים ובין מזרני פולימר לבין שכבות עליונות מויסקו, או מלטקס. לכל המזרנים שלנו יש פתחי אוורור, כולם עשויים חומרים נושמים וכולם מגיעים עם אחריות ועמידים לשנים רבות. אם החלטתם להחליף מזרון, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון:  08-857-0098 , באימייל manhattan5050@gmail.com לפרטים נוספים לחצו כאן.

דילוג לתוכן