מזרונים איכותיים

מזרונים איכותיים – מה חשוב לבדוק ואיך יודעים אם מזרן איכותי?

כידוע, בשוק של ימינו יש מגוון רחב של סוגי מזרונים. אבל כדי לזכות בשנת לילה טובה קיימת חשיבות רבה לאיכות המזרון שאתם ישנים עליו, ולהיותו מתאים לצרכים וההעדפות האישיות שלכם. למעשה, מזרן איכותי נמדד לפי שורה של פרמטרים, ובמאמר הבא יוסבר 

מה הופך מזרונים לאיכותיים, ואיך בכלל יודעים שמדובר במזרן טוב.

 

מה זה אומר – מזרון איכותי?

קודם כל, איכותו של מזרון נבחנת בחומרי הגלם מהם הוא עשוי, מה שמשפיע על נוחות השינה עליו וכן על עמידות המזרון לאורך זמן. בנוסף לכך, יש חשיבות רבה לאופן ייצור המזרון, ולהיותו מבוסס על טכנולוגיות חדישות ומתקדמות, שהוכחו כתורמות לאיכות השינה ולבריאות הגוף. תכונה זו ניכרת ביכולתו של המזרון להגיב נכון ללחצים של הגוף, לשינוי תנוחות ולמשקל האדם. זאת, בנוסף ליכולת לספק לכל חלקי הגוף תמיכה כמה שיותר טובה, בין אם מדובר בגב תחתון או עליון, בטן, צוואר, כתפיים, אגן ורגליים. אלו בדיוק התכונות שמציגים המזרונים של חברת מנהטן, המייצרת ומשווקת מבחר גדול של מזרוני בוטיק מסוגים שונים.

 

בימינו מזרונים איכותיים מורכבים ממספר שכבות, הכוללות את שכבת הליבה פנימית שמוקפת בשכבות נוספות. לרוב מתווספת אליהן שכבה עליונה של טופר, המכונה גם שכבת נוחות, שהינה השכבה החיצונית של המזרון שאיתה הגוף בא במגע. מעליה יש ריפוד של בד גימור העשוי מחומר מאוורר ונושם, שמסייע בנידוף זיעה.

 

מה חשוב לבדוק בעת קניית מזרון 

בכדי ליהנות ממזרון איכותי שמתאים לכם, יש כמה פרמטרים שכדאי לקחת בחשבון:

  • רמת הקושי של מזרון – מזרונים מסופקים ברמת קושי שונות, מרך, לבינוני ועד קשה, לרבות דרגות ביניים של בינוני-קשה ובינוני-רך. רמות הקשיות האלו מעידות על רמת הצפיפות של השכבות השונות שיש במזרון. יש לציין שגם אם מישהו מבקש מזרון קשיח, הוא יכול לרכך את הקשיות בעזרת טופר יותר רך.
  • התנסות אישית – אם מדובר בסוג מזרון חדש שעדיין לא התנסיתם בו, חשוב שתגיעו לחנות לבדוק כיצד מרגיש לכם לשכב עליו. כמו כן, חשוב לבחור מזרון מחברה המספקת אותו לתקופת ניסיון, במהלכה תוכלו לבדוק במשך כמה לילות שנוח לכם לישון עליו, ובמידת הצורך תוכלו להחליפו במזרון אחר.
  • בחרו מזרונים רק מחברות מוכרות ומומלצות, שמספקות על המזרונים שלהן אחריות מקיפה וממושכת. בחירה כזו תבטיח שאתם מקבלים שירות ממקור אמין ומומלץ.
  • מזרונים לסוגיהם השונים מותאמים גם לאזורי אקלים, ולכן מאפייני מזרון לארץ קרה יהיו שונים מאלו הנדרשים למדינה חמה כשלנו. אז חשוב לבחור מזרון איכותי שמותאם לתנאי מזג האוויר שיש בישראל, השם דגש על רמה גבוהה של אוורירית ונידוף זיעה.
  • באשר למזרון זוגי, כדאי לבחור מזרון איכותי המתאים לצרכיו של כל אחד מבני הזוג, ושיכול להיות מזרון המשלב רמות שונות של קושי בכל אחד מצדדיו.
  • עדיף שבד המעטפת של המזרון יהיה עשוי מחומר גלם איכותי, אוורירי, נושם ואנטי בקטריאלי.
  • בימינו מזרונים איכותיים יהיו לרוב דו צדדיים, כך שניתן לרענן אותם על ידי הפיכתם לצד השני.

 

מזרונים איכותיים של חברה מומלצת

אם אתם מחפשים מזרונים איכותיים של חברה מומלצת, כדאי לכם להכיר את המזרונים של חברת מנהטן הישראלית. מדובר במזרוני בוטיק תוצרת כחול לבן, על בסיס פולימרי או קפיץ מבודד. מזרונים מתקדמים אלו פותחו בהתאמה מלאה לאקלים בארץ, וניתן להזמינם גם בהתאמה אישית. כמו כן, המזרנים מוצעים בכל רמת קושי עם סוגים שונים של שכבות, לרבות שכבות זוכרות של ויסקו, שכבת לטקס אנטי בקטריאלית, או שכבה של תבנית ביצים.

 

המזרונים מסופקים עם אחריות לעשר שנים וניתן לקבלם לתקופת ניסיון. בהיותם מגיעים ישירות מהמפעל לצרכן, הם מוצעים במחירים הרבה יותר זולים ממזרונים באיכות דומה של חברות אחרות, המשווקת את מוצריהן בארץ.

 

להזמנת מזרון איכותי ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, הנכם מוזמנים להשאיר פרטיכם באתר או ליצור קשר עם חברת מנהטן בטלפון 08-857-0098.

 

דילוג לתוכן