מזרן מומלץ 2023

מזרנים מומלצים לשנת 2023

מבקשים לקנות מזרן מומלץ 2023? מחפשים מזרן זוגי מומלץ עבורכם? כדאי לכם להכיר את המזרונים האיכותיים של חברת מנהטן. החברה מחזיקה מפעל מתקדם המייצר מזרונים מומלצים בטכנולוגיות חדשניות. אלו מזרונים איכותיים ואורתופדים שמיוצרים מחומרי גלם משובחים בעבודת יד מקצועית ומוקפדת, ומוצעים עבור מחיר משתלם במיוחד, הרבה יותר זול ממחירי המתחרים בתחום.

 

כדאי להכיר את מזרוני הפולימר

מזרוני פולימר הינם מזרנים איכותיים, שיש בליבה שלהם חומר פולימרי. הם המוצעים ברמות קושי שונות שמאפשרות בחירת מזרון מומלץ ברמת קושי קשיחה, קשיחה-בינונית, בינונית, בינונית-רכה ורכה. 

 

מדובר במזרונים דו צדדיים אורתופדיים, עם ליבה של פוליאוריטן דחוס המעניקה תמיכה ומפזרת לחצים באופן מושלם. כמו כן, המזרן מורכב ממספר שכבות. הראשונה היא שכבת פוליאוריטן רך ברמה גבוהה של צפיפות, בעלת יכולת מלאה של ספיגה, והשנייה היא שכבה של כיסי אוויר גמישים. זאת, לצד שכבת חיצונית נוחה במיוחד העשויה מויסקו, אשר מעניקה לגוף את התמיכה הנחוצה לו עבור שינה טובה ונעימה. בנוסף, החלק החיצוני של המזרון עשוי מבד אלוורה מאוורר ונושם, אנטי בקטריאלי, ולכך מצטרפת מסגרת איכותית ומתקדמת של המזרן, המספקת תמיכת קצה מעולה.

 

כל הדגמים של מזרני החברה נבדלים אחד מהשני בתוכנות ובמרכיבים שלהם. למשל, ניתן לבחור מזרן איכותי על בסיס פולימרי עם שכבה מפנקת ורכהTallFlex Convoluted Polyurethane, שיש בה אלפי נקודות תמיכה ומקלה על כאבים מנקודות לחץ.

 

מבחר איכותי של מזרוני קפיץ מבודד

לצד מזרוני פולימר מובחרים, אנו גם מייצרים ומשווקים מזרוני קפיץ מבודד איכותיים ומומלצים. מדובר במזרונים שיש להם מערכת מתקדמת של קפיצים מבודדים, שלא מחוברים אחד לשני, כאשר כל קפיץ עטוף בשרוול משלו. הדבר מאפשר התאמה למבנה הגוף, לצד רמה גבוהה של גמישות במנחי שכיבה מועדפים. זוהי תכונה חשובה במיוחד עבור קניית מזרן זוגי מומלץ שבו משקל, תנועת ותנוחת בן הזוג לא משפיעה על השני.

 

כמו כן, אלו במזרונים אורתופדיים דו צדדיים שמוצעים בכל רמת קושי מועדפת. יש להם ליבת מולטי ספרינג עם חמישה אזורי נחות, המספקים פזור מושלם של לחצים. זאת, לצד שכבה עליונה מלטקס עם ריפוד של בד איכותי, נושם ומאוורר, אנטי בקטריאלי. לכך מצטרפת מסגרת מזרון פולימרית ותמיכה היקפית של Iron Frame.

 

מלבד זאת, לכל דגם של מזרוני קפיץ מבודד של החברה יש שכבות ורכיבים מיוחדים משלו. למשל, ניתן למצוא דגמי מזרונים עם שכבת ריבאונד פלוס, המבוססת על טכנולוגיית Flakes, שכבה של פוליאוריטן טנדר ברמה גבוהה של צפיפות, שכבה עליונה מויסקו, וכן מזרונים שיש להם שכבת TallFlex Convoluted Polyurethane עם אלפי נקודות תמיכה, ועוד.

 

לבחור במזרון איכותי שמתאים לכם 

חשוב להבין כי אין בשוק מזרון אחד מושלם, מכיוון שלכל אחד יש מבנה גוף וצורכי שינה שונים. לכן, מהותו של המזרן הטוב בעולם משתנה בין אנשים. אז לשאלה מה עדיף – מזרון קפיצים, לטקס או ויסקו – אין תשובה אחת. היא נקבעת לפי העדפות אישיות ומצב בריאותי.

 

בחברת מנהטן כבר הבינו את הצרכים האלו ודאגו לייצר מגוון רחב של סוגי מזרוני בוטיק איכותיים ומומלצים עבור צרכים שונים. מזרונים אלו מיוצרים על בסיס מחקרים מעמיקים, מתוך הכרות עם חומרים וטכנולוגיות עכשוויות בתחום.

 

כמו כן, לרשות הלקוחות עומד צוות החברה, הזמין ללוותם בבחירה נכונה של מזרון מומלץ עבורם. קודם כל, יש לבדוק את מידת הקושי הרצויה של המזרון, הנקבעת בעיקרון לפי מידת הצפיפות של ליבת המזרון והשכבה שעליו. ככל שמידת הצפיפות יותר גבוהה, כך מדובר במזרון יותר קשה. כמו כן, רמת הקשיות ניכרת במזרון קפיצים בכמות הקפיצים שיש בו, ואילו במזרון פולימרי היא נקבעת בהתאם למידת הדחיסות של הספוג.

 

בימינו, בזכות טכנולוגיה מתקדמת, אפשר לייצר מזרונים ברמת קושי גבוהה, שיש להם שכבת נוחות עליונה יותר רכה, וכך לזכות באיזון בין רמת קשיחות לנוחות. במקרה של מזרון זוגי בו לכל אחד מבני הזוג יש צרכים והעדפות שינה שונות, ניתן ליצור מזרון עם דרגות שונות של קושי בכל אחד מהצדדים.

 

תכונות נוספות שיש לתת עליהן את הדעת

מלבד הקשיות של המזרון, ישנם עוד מספר תכונות המצריכות התייחסות, שהופכות אותו למומלץ עבור הלקוח. למשל, במקרים רבים כדאי לבחור במזרון דו צדדי שניתן להפכו ולעשות בו שימוש משני צדדיו. כמו כן, יש לשים לב לסוג הבד שעוטף את המזרון והיותו בד נושם ומאוורר, שמנדף זיעה ושהינו גם אנטי בקטריאלי. בנוסף, השכבות החיצוניות של מזרונים עשויים מחומרים שונים, כמו לטקס או ויסקו, כשלכל חומר יש תכונות משלו שכדאי להכיר. 

 

בסופו של דבר, הדרך הטובה ביותר לבחור מזרון מתאים היא לבדוק אותו בחנות, וגם לקנות מזרון שיש עבורו תקופת התנסות, ושבמידת הצורך ניתן להחליפו באחר.

 

הזמנת מזרון מומלץ עבורכם

אם אתם מחפשים מזרון מומלץ לשנת 2023, מזרני הבוטיק של המותג הישראלי מנהטן יספקו מענה מושלם. החברה מציעה מגוון רחב של מזרוני איכות אורטופדיים עבור מחירים משתלמים במיוחד.

 

להזמנת מזרון איכותי ומומלץ, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, הנכם מוזמנים להשאיר פרטיכם באתר או ליצור קשר עם חברת מנהטן בטלפון 08-857-0098.

 

דילוג לתוכן