מזרנים למיטות מתכווננות – איזה מזרן מומלץ למיטה מתכווננת?

מישהו חכם אמר פעם, שיש שני דברים שבהם הוא לא מוכן להתפשר על איכות:

נעליים טובות ונוחות, שמשפיעות על היציבה ועל הבריאות שלנו במשך היום ומזרן משובח, שמכתיב את איכות השינה ומשפיע על הבריאות שלנו במשך הלילה.

אם מדברים על מזרונים, אחת השאלות שחוזרות על עצמן היא, כיצד לבחור אותם נכון עבור מיטה מתכווננת?

מיטות מתכווננות הולכות ותופסות מקום של כבוד בבתים רבים, בין אם אצל זוגות שכל אחד מהם מעדיף מזרון בדרגת קושי שונה, אצל אנשים שאוהבים לקרוא ולצפות בטלוויזיה מהמיטה, או אצל הסובלים מבעיות רפואיות שונות.

קיים מבחר גדול של מזרונים למיטה מתכוננת ולכל המחפשים המלצה, מזרן למיטה מתכווננת יכול להגיע במגוון רחב של חומרים אך עליו להיות גמיש מספיק כדי שיוכל להתכוונן יחד עם המיטה, בצורה מושלמת. 

 

בשורה התחתונה, בעת רכישת מזרון למיטה מתכווננת יש לקחת בחשבון שני דברים עיקריים המשפיעים על גמישות המזרן ועל כך שיהיה עמיד במשך שנים רבות של שימוש מבלי לאבד את תכונותיו:

 • עובי המזרון – מזרונים למיטה מתכווננת דקים יותר בממוצע מאלה המיועדים למיטה רגילה.
 • חומרים – מזרן קפיצים פחות מתאים למיטה מתכווננת, אלא אם כן הוא עשוי בטכנולוגיית הקפיצים המבודדים, שמאפשרת גמישות טובה של כל שכבות המזרן.

למעשה, בזכות ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום, בדיוק כמו במזרונים המיועדים למיטות רגילות, כל החומרים החדישים והמתקדמים ביותר עומדים גם לרשות בעלי המיטות המתכווננות: לטקס, ויסקו, פוליאוריטן, ספוג או קצף זיכרון (memory foam).

רבים שואלים דווקא על מזרן לטקס למיטה מתכווננת משום שזהו חומר טבעי, נושם ואנטי בקטריאלי שמתאים גם לאנשים הנוטים לסבול מאלרגיות, משום שאינו משמש כר מחייה לקרדית אבק הבית.

 

מזרוני לטקס למיטה מתכווננת

חשוב להבין, שרוב המזרונים האיכותיים עשויים כמה וכמה שכבות. במרבית המקרים, הלטקס נמצא בשכבה העליונה, זו שעמה הגוף בא במגע.

מוצאו של הלטקס הוא מעץ הגומי, כך שמדובר על מזרון גמיש, שמתאים מאד למיטה מתכווננת. בנוסף, הוא נחשב לכזה שמספק דרגת קושי שאנשים רבים מוצאים כנוחה ואופטימלית.

מזרון לטקס יחיד למיטה מתכווננת אינו שונה באיכותו ובחומרים מהם הוא עשוי לעומת מזרון זוגי.

ב"מנהטן" ניתן למצוא מגוון מזרוני איכות עם שכבת לטקס. דוגמא לשניים כאלה היא מזרן "יוגה" בדרגת קושי בינונית ומזרן "רוז" בדרגת קושי גבוהה יותר. שני הדגמים בעלי ליבת Polyurethane Dense המקנה פיזור לחצים אופטימלי.

 

מנהטן – מזרוני בוטיק במחירי מפעל

המפעל שלנו ממוקם בפארק תעשיות כנות ומתמחה בנישת המוצרים שמטרתם לדאוג עבורכם לשינה טובה ובריאה.

מוצר הדגל של המפעל הוא המזרנים שלנו, שפותחו לאחר עשורים של מחקר בתחום, שבזכותו אנו גאים להציע קשת רחבה של מזרנים סופר איכותיים, תוצרת הארץ במחירים נוחים להפתיע.

 

איך אנחנו מצליחים לספק לכם מזרני פרימיום במחירים נוחים? פשוט מאד:

 • אנחנו מייצרים את המזרונים שלנו כאן בישראל, כך שהמחירים שלנו מגלמים רק עלויות יבוא של חומרי גלם ולא של המוצר המוגמר.
 • אנו משווקים אותם ישירות מהמפעל, כך שאתם מרוויחים מחיסכון בעלויות תיווך והפצה למיניהן ונמנעים מהעלויות הנוספות הכרוכות בהחזקת רשת חנויות.
 • אנו מתבססים על נוסחת ייצור וניהול "רזה" שבה עיקר המשאבים שלנו מופנים לחומרי גלם משובחים, לטכנולוגיה מתקדמת ולהעסקת כמות קטנה של אנשי מקצוע נבחרים, מומחים ומנוסים.

שיטת העבודה הזו מאפשרת לנו להשקיע את מרב המשאבים בייצור נטו ובאה לידי ביטוי באיכות המוצרים שלנו.

זה אומר, שאתם נהנים משלל אפשרויות בחירה בין סוגים שונים של מזרנים איכותיים, המיוצרים בעבודת יד, בטכנולוגיה אמריקאית מהמתקדמות בעולם ועשויים מהחומרים החדישים ביותר בתחום מוצרי השינה ובמקביל, משלמים הרבה פחות בהשוואה למוצרים באיכות דומה שהייתם קונים במקום אחר.

 

אנו מציעים 2 סדרות מזרנים, שבכל אחת מהן מספר אפשרויות בחירה שמאפשרת לכם לבחור במזרן המתאים בדיוק לצרכים שלכם:

 • סדרת מזרני פולימור
  מזרנים דו צדדיים בעלי ליבה פולימרית עם מנגנון התומך בפיזור לחצים מאוזן ושכבת נוחות עליונה.
 • סדרת מזרני קפיץ מבודד
  מזרנים בעלי ליבת קפיצים שמעליה שכבות משתנות: פוליאוריטן, ספוג, ויסקו.

המזרנים מגיעים במידות שונות, ניתנים להתאמה אישית מבחינת דרגת הקושי, עשויים בדים נושמים ואנטי בקטריאליים, ומצוידים בידיות אחיזה בצדיהם, המקלות על נשיאה, על ניקוי ועל החלפת מצעים.

מלבד מזרנים, תוכלו למצוא אצלנו גם מיטות במגוון סוגים וגדלים וחדרי שינה, כולם כמובן ללא פשרות על איכות ועל אסתטיקה.

 

מזרנים למיטה מתכווננת – כל מה שרציתם לדעת 

מיטות מתכווננות הולכות ותופסות מקום של כבוד בבתים רבים. לכל אדם צרכים משלו, כך למשל, ישנם זוגות בהם כל אחד מבני הזוג מעדיף מזרון בדרגת קושי שונה, אנשים שאוהבים לקרוא ולצפות בטלוויזיה מהמיטה או אנשים הסובלים מבעיות רפואיות שונות. כיום, ניתן למצוא מבחר גדול של מזרונים למיטה מתכווננת. אך, כדי לא להתבלבל מהשפע שקיים בחנויות השונות, חשוב לזכור כי הגוף הוא כמו מכונה. כדי שהוא יעבוד כראוי, צריך לדאוג לו היטב. לכן, ישנם שני דברים שלא כדאי להתפשר על איכותם. הראשון, הן כמובן נעליים טובות ונוחות, שמשפיעות על היציבה במשך היום. השני, החשוב לא פחות, הוא מזרן משובח, שמכתיב את איכות השינה ומשפיע על הבריאות שלנו במשך הלילה. אחת השאלות שחוזרות על עצמן היא, כיצד לבחור מזרנים מתכווננים בצורה נכונה? במאמר זה תקבלו את כל התשובות. 

 

מזרון מתכוונן – על מה חשוב להקפיד? 

המטרה ברכישת מיטה מתכווננת היא שבסיס המיטה ירים את החלק העליון והתחתון של המזרון (חלקי הראש והרגליים). שינויים אלו יוצרים מצבים נוחים יותר לקריאה, צפייה בטלוויזיה ואף לשינה. לכן, הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון בבחירת מזרן זוגי או מזרן יחיד למיטה מתכווננת הוא הגמישות והעמידות שלו. כלומר, מזרון מומלץ למיטה זוגית או למיטת יחיד הוא מזרון אשר מסוגל להתכופף ולהתגמש לאורך זמן תוך שמירה על איכותו. 

חשוב לציין כי מזרן קפיצים פחות מתאים למיטה מתכווננת, אלא אם כן הוא עשוי בטכנולוגיית הקפיצים המבודדים שמאפשרת גמישות טובה של כל שכבות המזרן. יחד עם זאת, בזכות ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום, המזרונים המתכווננים עשויים מהחומרים החדישים והמתקדמים ביותר, כדוגמת לטקס, ויסקו, פוליאוריטן, ספוג או קצף זיכרון (memory foam) המשמשים גם למזרונים המיועדים למיטות רגילות. 

 

מזרון מומלץ למיטה מתכווננת

רוב המזרונים האיכותיים עשויים ממספר שכבות. כאשר מדברים על מזרן לטקס למיטה מתכווננת, במרבית המקרים, הלטקס נמצא בשכבה העליונה, זו שעמה הגוף בא במגע. מוצאו של הלטקס הוא מעץ הגומי, כך שמדובר על מזרון גמיש, שמתאים מאד למיטה מתכווננת. מדובר על חומר טבעי, נושם ואנטי בקטריאלי שמתאים גם לאנשים הנוטים לסבול מאלרגיות, משום שאינו משמש כר מחייה לקרדית אבק הבית. בנוסף, מזרון אשר עשוי מלטקס מספק דרגת קושי טובה, שאנשים רבים מוצאים כנוחה ואופטימלית. מזרון לטקס יחיד למיטה מתכווננת אינו שונה באיכותו ובחומרים מהם הוא עשוי לעומת מזרון זוגי מתכוונן.

 

רכישת מזרון – רק אצל המומחים בתחום 

מזרון הוא מוצר אשר משפיע בצורה ישירה על בריאות הגוף שלכם. לכן, חשוב לרכוש מזרון איכותי אצל אנשי מקצוע המתמחים בתחום. אצלנו, במנהטן ניתן למצוא מגוון מזרוני איכות, כאשר חלקם עם שכבת לטקס. אתם בוחרים את דרגת הקושי – רך, בינוני , קשה ולפי זה אנחנו מתאימים שכבות נוספות על גבי המזרן.

המפעל שלנו ממוקם בפארק תעשיות כנות ומתמחה בנישת המוצרים אשר יהפכו את השינה שלכם לטובה ובריאה יותר. מוצר הדגל של המפעל הוא המזרנים שלנו, שפותחו לאחר עשורים של מחקר בתחום. בזכות המחקר, אנו גאים להציע קשת רחבה של מזרנים איכותיים, תוצרת הארץ במחירים נוחים. כך, שאם אתם מחפשים מזרון מומלץ למיטה מתכווננת, הגעתם למקום הנכון. 

 

כעת, אתם ודאי תוהים איך אנחנו מצליחים לספק לכם מזרני פרימיום במחירים נוחים? פשוט מאד:

 • אנחנו מייצרים את המזרונים שלנו בישראל. לכן, המחירים שלנו מגלמים רק עלויות יבוא של חומרי גלם ולא של המוצר המוגמר.
 • אנו משווקים אותם ישירות מהמפעל, כך שאתם מרוויחים מחיסכון בעלויות תיווך והפצה למיניהן ונמנעים מהעלויות הנוספות הכרוכות בהחזקת רשת חנויות.
 • אנו מתבססים על נוסחת ייצור וניהול "רזה" שבה עיקר המשאבים שלנו מופנים לחומרי גלם משובחים, לטכנולוגיה מתקדמת ולהעסקת כמות קטנה של אנשי מקצוע נבחרים, מומחים ומנוסים.

 

שיטת עבודה זו מאפשרת לנו להשקיע את מרב המשאבים בייצור. לקוחותינו נהנים משלל אפשרויות בחירה בין סוגים שונים של מזרנים איכותיים, המיוצרים בעבודת יד, בטכנולוגיה אמריקאית מהמתקדמות בעולם ועשויים מהחומרים החדישים ביותר בתחום מוצרי השינה. במקביל, מחירי המוצרים שלנו נמוכים בהשוואה למוצרים באיכות דומה שהייתם קונים במקום אחר. כיום, אנו מציעים 2 סדרות מזרנים, שמאפשרות לכם לבחור במזרון המתאים לצרכים שלכם:

 • סדרת מזרני פולימור – מזרנים דו צדדיים בעלי ליבה פולימרית עם מנגנון התומך בפיזור לחצים מאוזן ושכבת נוחות עליונה.
 • סדרת מזרני קפיץ מבודד – מזרנים בעלי ליבת קפיצים שמעליה שכבות משתנות: פוליאוריטן, ספוג, ויסקו.

 

המזרנים מגיעים במידות שונות, ניתנים להתאמה אישית מבחינת דרגת הקושי ועשויים בדים נושמים ואנטי בקטריאליים. בנוסף, בצידי המזרון ישנן ידיות אחיזה המקלות על נשיאה, על ניקוי ועל החלפת מצעים. מלבד מזרנים מומלצים במחירים משתלמים, תוכלו למצוא אצלנו גם מיטות במגוון סוגים וגדלים וחדרי שינה. אנו מזמינים אתכם לשוטט באתר ולהתרשם ממיטב המוצרים שלנו. אנו כאן לשירותכם לייעוץ וסיוע בכל שאלה בטלפון  08-8570098 או באימייל  .manhattan5050@gmail.com לפרטים נוספים לחצו כאן

דילוג לתוכן