מיטה בעיצוב אישי – איפה קונים מיטה ומזרן בהזמנה אישית לפי מידה?

המזרון והמיטה שעליהם אנו ישנים בלילה משפיעים מאד על איכות השינה שלנו וכתוצאה מכך, על תחושת הרווחה הכללית שלנו, על רמת החיוניות והערנות שלנו במהלך היום ולמעשה, על בריאותנו.

כולנו מבקשים מזרון איכותי ונוח ומיטה יציבה, שאינה מתנדנדת או חורקת ושגם תהיה מעוצבת ואסתטית ותקלע לטעמנו.

בשנים האחרונות, עם עליית המודעות לחשיבותו של עיצוב הבית והתאמתו לצרכים האישיים נוצר ביקוש הולך וגובר למוצרים התפורים לפי מידה, בין אם מדובר במידה מיוחדת או בעיצוב ובאסתטיקה של המוצר.

הביקוש לא פסח גם על נישת המיטות והמזרנים, ומנועי החיפוש האינטרנטיים נתקלים בחיפושים רבים אחר "מיטה זוגית בהזמנה אישית",  "מיטה זוגית בעיצוב אישי", "מיטות לפי הזמנה", ובהתאם לכך, גם ב "הזמנת מזרן לפי מידה", וב "מזרונים בהזמנה".

סיבה נוספת לפריחתו של העיצוב המותאם אישית, היא יוקר המחייה ההולך ועולה, שבעקבותיו רבים בוחרים בשטח קטן יותר למגורים ובנייני דירות חדשים מציעים חדרים קטנים ממה שהיה נהוג בעבר.

לעיתים, הבדל של 10 ס"מ באורך או ברוחב המיטה מכתיב האם ניתן יהיה לפתוח בנוחות את דלתות הארון שסמוך אליה, או להציב לצדה רק שידה אחת במקום שתיים.

אם כך, מה חשוב לדעת לפני שמתכננים מיטה בהזמנה אישית, והיכן כדאי לקנות מזרן לפי מידה?

 

כללי אצבע לקניית מיטות בהתאמה אישית

 

 • הגדרת צרכים –
  כשמגיעים לחנות חשוב להגיע מוכנים עם רשימת צרכים והעדפות כמו החומר, הצבע והסגנון המועדפים.
  למשל, מיטה מרופדת או מיטת עץ, עם או בלי ראש מיטה, בקווים ישרים ובסגנון קליל, או בעיצוב כפרי כבד ושופע יותר וכד'.

 • מידות מדויקות –
  נושא חשוב ביותר, בעיקר כשהמיטה מיועדת לחדר קטן או שיש לה מקום רק ליד קיר אחד של החדר.
  זה חשוב גם כדי לא להתאכזב ולגלות שהמיטה החדשה חוסמת חצי מהחלון, מפריעה לפתוח את מגירות השידה שלידה, או מקשה על הכניסה לחדר וגם, מאחר שברוב המקרים לא ניתן להחזיר ולקבל זיכוי כספי עבור מיטות בהזמנה אישית, שכן המוכר יתקשה מאד למצוא לקוח אחר שיתאימו לו.

 • מזרן תואם –
  כמובן, שכאשר מזמינים מיטה בהתאמה אישית במידות שאינן סטנדרטיות, יש להתאים עבורה גם את מידות המזרן.
  מומלץ לרכוש באותו מקום גם את המיטה וגם את המזרן, כדי לא להיקלע למצב שבו, בגלל סנטימטר אחד יותר או פחות, אין התאמה מושלמת בין השניים. כשהרכישה מבוצעת אצל אותו מוכר, יש עם מי לדבר במקרה של תקלה וניתן להימנע ממצב בו כל חנות תשיל מעליה את האחריות לבעיה.

 

"מנהטן" – מפעל ישראלי למזרנים ומיטות שיבטיחו לכם שינה טובה

"מנהטן" הוא המפעל שלנו למזרנים, מיטות וחדרי שינה, שכולם תוצרת ישראל ושעומדים בתקני איכות בינלאומיים.  רכישה אצלנו מבטיחה לכם שתקבלו מוצר איכותי, ברמת גימור גבוהה, אשר ישרת אתכם נאמנה במשך שנים רבות.

הקמנו את המפעל לאחר שנים של לימוד מעמיק של תחום מוצרי הפרימיום הקיימים בתעשיית מוצרי השינה ברחבי העולם ומתוך היכרות יסודית עם החומרים והטכנולוגיות המשמשים לייצורם.

אנו פועלים על מנת לאפשר לכמה שיותר אנשים ליהנות ממוצרים משובחים במחירים נוחים ולשם כך פיתחנו שיטות עבודה וניהול המאפשרות לנו לספק כמה שיותר מוצר בכמה שפחות מחיר:

 • המכירה מתבצעת היישר מהיצרן לצרכן, ללא עלויות עבור פערי תיווך, או עמלות למפיצים.
 • אין לנו רשת ענפה של חנויות וסניפים, כך שאנו לא נאלצים לממן עשרות או מאות עובדים ומתקנים. המכירה מתבצעת ישירות מחנות המפעל.
 •  

מה תוכלו למצוא אצלנו?

 • קשת רחבה של מזרנים מסוגים שונים, הניתנים לשילוב עם שכבות נוחות (רפידות) מסוגים שונים.
  ניתן להתרשם משתי סדרות המזרנים באתר שלנו: מזרני פולימור העשויים ליבת פוליאוריטן מתקדמת, ומזרני קפיץ מבודד.
  כל המזרנים שלנו מבטיחים פיזור לחצים אופטימלי, אוורור ונידוף זיעה ומגיעים עם אחריות ארוכת שנים.

 • מיטות בשלל מידות ועיצובים:
  מיטות ילדים ונוער, מיטות מתכווננות, מיטות מעצבים לזוג או ליחיד וגם מיטות יהודיות.

 • חדרי שינה מעוצבים מעץ מלא בשילוב פורניר, הניתנים להרכבה לפי הזמנה אישית ומאפשרים לשלב מיטה, שידות צד, קומודה עם מראה, שידה צרה וגבוהה, או שידה נמוכה עם מראת גוף. כל סוגי השידות בנויים עם מגירות בטריקה שקטה.

מוצרינו ניתנים להזמנה במגוון רחב של גדלים ומידות וגם בהתאמה אישית.

 

מיטה בעיצוב אישי – כל מה שחשוב לדעת 

השינה, משפיעה בצורה ישירה על תחושת הרווחה הכללית, על רמת החיוניות והערנות במהלך היום ולמעשה על הבריאות הפיזית והנפשית של כל אדם. אחת הדרכים לשיפור איכות השינה שלכם היא בחירת מזרון ומיטה איכותיים. לכן, חשוב לבחור מזרון עמיד ונוח ומיטה יציבה. אם נתמקד במיטה, חשוב לומר כי יש לה שני תפקידים. הראשון, הוא כמובן התפקיד הפונקציונלי. יש להקפיד כי המיטה יציבה ואינה מתנדנדת או חורקת. השני, התפקיד העיצובי בתוך החלל. בשנים האחרונות, עם עליית המודעות לחשיבותו של עיצוב הבית והתאמתו לצרכים האישיים נוצר ביקוש הולך וגובר למוצרים התפורים לפי מידה וטעם.  

 

מיטות בהתאמה אישית

הביקוש למוצרים לפי התאמה אישית, בא לידי ביטוי גם בנישת המיטות והמזרנים. מיטה בעיצוב אישי עונה על הצורך של הכנסת הטעם האישי לתוך הרהיט. אך, קיימת סיבה נוספת לכך שאנשים רבים בוחרים עיצוב מיטה. בניני דירות חדשים מציעים חדרים קטנים יותר ממה שהיה נהוג בעבר. לכן, לעיתים, הבדל של 10 ס"מ באורך או ברוחב המיטה מכתיב האם ניתן יהיה לפתוח בנוחות את דלתות הארון שסמוך אליה, או להציב לצדה רק שידה אחת במקום שתיים. רוב האנשים אינם מחליפים מיטה כל שנה או שנתיים, לכן, חשוב לבחור מוצר איכותי, עמיד ושיתאים בצורה מדויקת לצרכים שלכם בתוך החלל. 

 

מיטה בהזמנה אישית – על מה חשוב להקפיד? 

לפני שאתם רוכשים מיטת יחיד או מיטה זוגית בעיצוב אישי, חשוב להתייחס למספר שיקולים:  

 • הגדרת צרכים – כאשר מגיעים לחנות חשוב להגיע מוכנים עם רשימת צרכים והעדפות כמו החומר, הצבע והסגנון המועדפים. למשל, מיטה מרופדת או מיטת עץ, עם או בלי ראש מיטה, בקווים ישרים ובסגנון קליל, או בעיצוב כפרי כבד ושופע יותר וכד'.
 • מידות מדויקות – נושא חשוב ביותר, בעיקר כשהמיטה מיועדת לחדר קטן או שיש לה מקום רק ליד קיר אחד של החדר. זה חשוב גם כדי לא להתאכזב ולגלות שהמיטה החדשה חוסמת חצי מהחלון, מפריעה לפתוח את מגירות השידה שלידה או מקשה על הכניסה לחדר. חשוב לומר שברוב המקרים לא ניתן להחזיר ולקבל זיכוי כספי עבור מיטות לפי מידה, שכן המידה נתפרה בדיוק למידותיו של החדר המיועד, כך שהמוכר יתקשה מאד למצוא לקוח אחר שהמידה תתאים לו.
 • מזרן תואם – מיטת יחיד או מיטה זוגית בהזמנה אישית, במידות שאינן סטנדרטיות, מצריכות הזמנת מזרן לפי מידה. מומלץ לרכוש באותו מקום גם את המיטה וגם את המזרן, כדי לא להיקלע למצב שבו, בגלל סנטימטר אחד יותר או פחות, אין התאמה מושלמת בין השניים. כאשר מבצעים הזמנת מיטה אצל אותו מוכר, יש עם מי לדבר במקרה של תקלה וניתן להימנע ממצב בו כל חנות תשיל מעליה את האחריות לבעיה.
 • אנשי מקצוע – כאמור, איכות השינה שלכם משפיעה על אורח החיים כולו. לכן, חשוב לבחור במיטה ובמזרון איכותיים אשר יסייעו בשמירה על בריאותכם. כיום, ניתן למצוא ברחבי הרשת מקומות שונים אשר מוכרים את אותם המוצרים. חשוב לבדוק כי המוצרים ברמת סטנדרט גבוהה ובעלי תקני איכות.  

 

מנהטן" – מפעל ישראלי למזרנים ומיטות שיבטיחו לכם שינה טובה

לשאלה איפה קונים מיטה יש רק תשובה אחת – מנהטן מזרני בוטיק במחירי מפעל.  אצלנו תוכלו למצוא מזרנים, מיטות וחדרי שינה, שכולם תוצרת ישראל ועומדים בתקני איכות בינלאומיים. רכישה אצלנו מבטיחה לכם שתקבלו מוצר איכותי, ברמת גימור גבוהה, אשר ישרת אתכם נאמנה במשך שנים רבות. הקמנו את המפעל לאחר שנים של לימוד מעמיק של תחום מוצרי הפרימיום הקיימים בתעשיית מוצרי השינה ברחבי העולם ומתוך היכרות יסודית עם החומרים והטכנולוגיות המשמשים לייצורם. אנו פועלים על מנת לאפשר לכמה שיותר אנשים ליהנות ממוצרים משובחים במחירים נוחים. לשם כך פיתחנו שיטות עבודה וניהול המאפשרות לנו לספק מוצרים איכותיים במחירים משתלמים. ראשית, אין לנו רשת ענפה של חנויות וסניפים, כך שאנו לא נאלצים לממן עשרות או מאות עובדים ומתקנים. שנית, המכירה מתבצעת ישירות מחנות המפעל, כלומר מהיצרן לצרכן. בצורה זו אנו חוסכים עלויות עבור פערי תיווך ועמלות למפיצים. 

 

מה תוכלו למצוא אצלנו?

 • מזרונים – קשת רחבה של מזרנים מסוגים שונים, הניתנים לשילוב עם שכבות נוחות (רפידות) מסוגים שונים. כל המזרנים שלנו מבטיחים פיזור לחצים אופטימלי, אוורור ונידוף זיעה ומגיעים עם אחריות ארוכת שנים.ניתן להתרשם משתי סדרות המזרנים באתר שלנו: מזרני פולימור העשויים ליבת פוליאוריטן מתקדמת, ומזרני קפיץ מבודד. 
 • מיטות לפי הזמנה – מיטות ילדים ונוער, מיטות מתכווננות, מיטת יחיד או מיטה זוגית לפי מידה ומיטות יהודיות. 
 • חדרי שינה מעוצבים מעץ מלא בשילוב פורניר, הניתנים להרכבה לפי הזמנה אישית ומאפשרים לשלב מיטה, שידות צד, קומודה עם מראה, שידה צרה וגבוהה, או שידה נמוכה עם מראת גוף. כל סוגי השידות בנויים עם מגירות בטריקה שקטה.

 

מוצרינו ניתנים להזמנה במגוון רחב של גדלים ומידות וגם בהתאמה אישית. אם אתם מעוניינים במיטה מעוצבת וחזקה שעשויה מחומרים איכותיים ובמזרן פרימיום, שמתאים לצרכים ולהעדפות שלכם, אנו מזמינים אתכם לבקר אותנו בחנות המפעל או ליצור עמנו קשר באחד מאמצעי התקשורת: טלפון: 08-857-0098 או אימייל .manhattan5050@gmail.com לפרטים נוספים לחצו כאן.

דילוג לתוכן